Dołącz do nas!

Akademia Białego Kruka to firma oferująca szkolenia, doradztwo i wdrożenia programów Six Sigma oraz Lean.
Zapraszamy do świata procesów, w którym jest sposób na wszystko!

Specjalista ds.
Obsługi Klienta

Masz okazję dołączyć do nas jeśli:

  • jesteś komunikatywny, optymistyczny i otwarty na ludzi,
  • zaangażowany w wykonywanie powierzonych zadań,
  • chętnie się uczysz i lubisz wyzwania,
  • potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę.

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (pensja zasadnicza + premia uzależniona od wyników),
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach od 8 do 16 (wszystkie weekendy wolne),
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach,
  • rozwój zawodowy.

Praca Specjalisty ds. Obsługi Klienta to:

  • budowanie i rozwój relacji z Klientami,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • sprzedaż szkoleń, warsztatów, doradztwa i konsultacji organizowanych przez Akademię Białego Kruka,
  • realizacja zadań związanych z przygotowaniem i organizacją szkoleń,
  • realizacja indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy w kontakcie telefonicznym z Klientem.

Trener / Konsultant
Lean | Six Sigma

Jesteś gotów podjąć wyzwanie i zacząć przygodę z Akademią Białego Kruka?
Masz dar przekonywania i potrafisz przekazywać wiedzę?
Dołącz do zespołu ABK!

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie szkoleń i warsztatów na terenie firm z całej Polski,
  • prowadzenie konsultacji i projektów doradczych dla przedsiębiorstw,
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych i prezentacji.

Kogo szukamy?

  • osób z doświadczeniem we wdrażaniu metod Lean i Six Sigma,
  • urodzonych nauczycieli, którzy kochają dzielić się wiedzą,
  • osób o ponadprzeciętnych zdolnościach analitycznych,
  • pozytywnie nastawionych do świata i otwartych na ludzi,
  • lubiących wyzwania, odważnych i odpowiedzialnych profesjonalistów,
  • osób, które cenią sobie rozwój i pracę zespołową (nie szukamy freelancerów!).

  • pracę w zespole uśmiechniętych ludzi pełnych optymizmu,
  • wsparcie w realizacji pomysłów i projektów,
  • elastyczny czas pracy i dużo samodzielności.

KamiL Torczewski

Zainteresowane osoby prosimy
o przesyłanie CV na adres:

KamiL Torczewski:
kamil.torczewski@abk.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)".

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.