fbpx

Anna Maria Łukasiewicz

Trener / Konsultant

Liczby, dane, fakty

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (1989 r.). Posiada uprawnienia nauczyciela akademickiego (1996).

Pracownik naukowo-dydaktyczny Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (1989 - 1998) i wykładowca na studiach podyplomowych Organizacja i Zarządzania oraz Psychologia w Biznesie organizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Od 1995 roku również aktywny trener i konsultant w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, kompetencji społecznych, zarządzania i organizacji pracy, zarządzania strategicznego oraz doskonalenia struktur organizacyjnych (trudno zliczyć – ale na pewno ponad 15000 godzin szkoleń, warsztatów i konsultacji)

Czytaj więcej

Od 1995 roku zarządza w różnych formach działalnością szkoleniowo – doradczą.

Autorka lub współautorka 6 publikacji w zakresie kompetencji miękkich kadry kierowniczej.

Absolwentka wielu kursów i szkoleń dla trenerów, konsultantów oraz coachów (ponad 400 godzin szkoleń i warsztatów).

Prywatnie pasjonatka analizy bioenergetycznej Alexandra Lowena – kończy czteroletnie szkolenie podyplomowe w analizie bioenergetycznej, aktywnie działa w Polskim Stowarzyszeniu Analizy Bioenergetycznej.

Ponadto...

Ania to niezwykle mądra kobieta. Mądra i dobra. A przy tym – jest znakomitym specjalistą (trener/psycholog/psychoterapeuta). Ma duży dystans do siebie i do świata oraz rozbrajające poczucie humoru. Posiada też dar intuicji… jakiegoś magicznego sposobu, którym potrafi pomagać ludziom odnajdywać rzeczy dla nich ważne.

Kiedyś Ania zdradziła mi jak mawiają o niej bliscy znajomi: „skrzyżowanie rusałki z buldogiem”. Jeśli miałbym cokolwiek dodać, to jedynie to, że nie sposób pozostać wobec tej kompozycji obojętnym. Ja jestem jej wielkim fanem.
KamiL Torczewski

« Wróć