fbpx

Arleta Grzeszczyk

Trener / Konsultant

Liczby, dane, fakty

Trener szkoleń z praktycznym doświadczeniem kierowniczym wyniesionym z pracy
w międzynarodowych koncernach. Swoją przygodę z usprawnianiem procesów zaczynała
od najniższych stanowisk w dziale inżynieryjnym, poprzez szefa projektu, trenera Kaizen, kierownika procesów produkcyjnych, aż do objęcia stanowiska Dyrektora ds. Produkcji.

Jest zwolenniczką praktycznego podejścia do zdobywania wiedzy. Zrealizowała kilkanaście projektów z zastosowaniem narzędzi Lean, które łącznie przyniosły blisko 2 miliony euro oszczędności. Działania szkoleniowe i konsultingowe stanowią efekt ponad trzynastoletniego doświadczenia zawodowego zdobytego pracując dla koncernów takich jak Opel, Volkswagen, Audi, Lamborghini, poddostawca IKEA.

Czytaj więcej

Praktyk w obszarze zarządzania projektami oraz procesami produkcyjnymi. Specjalista twardych narzędzi zarządzania produkcją, które jak twierdzi, należy wesprzeć narzędziami miękkimi, bo takie połączenie sprawia, że praca ludzi przynosi efekty. Jest członkiem Klubu Koordynatorów Kaizen. Dzisiaj zajmuje się kompleksowym wdrażaniem narzędzi Lean zarówno na produkcji, jak i w obszarze administracji / procesów usługowych.

Ponadto...

No tak, żeby pracując z Panami Operatorami ubrać na siebie skrzydełka zrobione z białych piórek
i tak prowadzić warsztat TWI trzeba mieć do siebie dystans… Duży dystans.

Arleta to chodząca dawka pozytywnej energii. Nie trzeba z nią spędzić dużo czasu, żeby się o tym przekonać. Z nieznikającym z twarzy uśmiechem, Arleta z pełnym zapałem realizuje kolejne zlecenia, w międzyczasie lepi lukrowe domki z dzieciakami, a ten „domek” wydaje się być dla niej bardzo, bardzo ważny. Podczas szkoleń wykazuje dużo troski o wzajemne zrozumienie, a to czego nie zabraknie na pewno, to świetna atmosfera.

Najlepsze jest to, że wszystkie te fajne, kolorowe cechy stoją na solidnym fundamencie wiedzy
i doświadczenia
, które zbudowała poprzez lata działań frontowych w wielu firmach produkcyjnych. Mieszanka wyjątkowa.

 

Napisz do Arlety: arleta.grzeszczyk@abk.pl

« Wróć