fbpx

KamiL Torczewski

Prezes Zarządu

Liczby, dane, fakty

Prezes Zarządu i współwłaściciel Akademii Białego Kruka.

Od 2001 roku związany ze światem Six Sigma i doskonalenia procesów. Współtworzył pierwszą w Polsce organizację kształcącą Black Beltów (działającą od 2003 r. przy Politechnice Wrocławskiej "Akademię Six Sigma”). W trakcie swojej kariery wielokrotnie wspierał wdrożenia w firmach dużych programów takich jak Six Sigma, Lean Management czy Zarządzanie Procesowe. Świadek wielu sukcesów, jak też i katastrof. Dziś łączy te doświadczenia z umiejętnościami zdobytymi w Instytucie Terapii Gestalt, Szkole Profesjonalnego Coachingu oraz Instytucie Provocare. Certyfikowany praktyk Gestalt w środowisku biznesowym (GPO - Gestalt Practitioner in Organization). Prywatnie pielgrzym, wędrowiec oraz fan i instruktor treningu z odważnikami kulowymi (Kettlebells). 

Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu Six Sigma i rozwiązywania problemów. Wykładowca na kierunku Executive MBA (WSH) oraz licznych kierunków studiów podyplomowych.

Czytaj więcej

Autor ponad 40 publikacji w zakresie Six Sigma i doskonalenia procesów.

  

Ponadto...

KamiL jest mistrzem ZEN. Nina – pies Kamila, również jest mistrzynią ZEN. Ci, którzy go znają mówią, że to charyzmatyczny mistrz opanowania i wyrozumiałości. Ci, którzy znają go trochę lepiej wiedzą, że KamiL jest też bombą energetyczną, którą czasem trudno opanować.

Ze swojej pierwszej wyprawy do Indii KamiL przywiózł soczyście czerwoną koszulę, którą teraz najchętniej zakładałby na wszystkie spotkania biznesowe, na przekór panującej szarości. Sam jest trochę jak mieszanka curry. Podróże motocyklowe, bałkańskie brzmienia, tybetańskie misy, kuchnia vege i górskie wyprawy to tylko niektóre elementy jego barwnej osobowości.

Jako trener to tajna broń Akademii. Systematyczne podejście oparte o „liczby, dane i fakty”, w odpowiednich proporcjach połączone z barwnymi przykładami i historiami gromadzonymi przez lata doświadczeń. Kiedyś ktoś po szkoleniu napisał, że „ten facet jest w stanie ciekawie przedstawić nawet książkę telefoniczną”.

Jako ciekawostkę, powiemy Wam jeszcze, że to najlepsza „kostka decyzyjna” z jaką mieliśmy okazję konsultować trudne wybory i do dziś wszyscy się zastanawiają dlaczego KamiL pisze się przez duże L…

 

Napisz do Kamila: kamil.torczewski@abk.pl

« Wróć