fbpx

Kamila Czerniak

Kamila Czerniak

IT Support

Liczby, dane, fakty

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej oraz Wrocławskiej Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej.

Od 2014 roku wspiera zespół ABK przede wszystkim w obszarze marketingu internetowego oraz analityki internetowej. Techniczna strona Akademii Białego Kruka i rozwiązywanie problemów w zakresie IT to zdecydowanie jej specjalność!

Pomimo krótkiego stażu pracy ma na swoim koncie doświadczenie na takich stanowiskach jak: Project Manager, Grafik Komputerowy, Specjalista IT, Kierownik Zespołu  czy Junior SEO Specialist.

Posiada m.in. Certyfikat Professional Scrum Master I (Scrum.org) oraz PRINCE2® Foundation Certificate in Project Management (PEOPLECERT).

Swoją przyszłość wiąże z branżą IT jako PM, Scrum Master. Dodatkowo uczestniczy w warsztatach dotyczących trendów w Internecie oraz szkoleniach pozwalających rozwijać jej umiejętności z zakresu Project Management.

Ponadto...

Kamila to nasz niezawodny admin i magik Internetu, do zakresu swoich kompetencji może dopisać "rozmowy z Google", a wśród tabel, wykresów i dających się posortować list czuje się jak ryba w wodzie. Od kilku lat aktywny wolontariusz Wrocławskiego Oddziału Project Management Institute, gdzie pełni funkcję Dyrektora ds. IT.

A co poza pracą? Uwielbia muzykę, dobry film i podróże po Wyspach Greckich a jej motto to: what doesn't kill you makes you stronger.
W ABK najbardziej lubi przekonanie, że „Jest sposób na wszystko!”

 

« Wróć