fbpx

Marcin Kamieński

Trener / Konsultant

Liczby, dane, fakty

Od 2013 roku certyfikowany Lean Six Sigma Black Belt.

Pełni rolę trenera oraz audytora wewnętrznego 5S. W codziennej pracy odpowiada za realizację projektów optymalizacyjnych oraz budowanie kultury Lean w Łańcuchu Dostaw Kompanii Piwowarskiej.

Posiada kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownik Projektu Lean Six Sigma oraz koordynatora wspierającego działania projektowe innych. Prowadzi projekty z wykorzystaniem DMAIC, PDCA oraz wybranych narzędzi Lean.
Autor programów szkoleniowych oraz warsztatów wdrożeniowych z zakresu usprawniania procesów oraz właściwej organizacji stanowisk pracy.

Jako trener ma za sobą ponad 1300 godzin szkoleń i warsztatów z zakresu Lean Six Sigma. Entuzjasta pracy z czynnym udziałem uczestników procesu oraz bezpośrednio w miejscu jego realizacji - GEMBA. W swej pracy skupia się na słuchaniu głosu procesu i wykorzystywaniu sugestii pracowników. Uważa, że zbudowanie właściwej relacji oraz skutecznego systemu komunikacji jest jednym z podstawowych fundamentów wdrażania wszelkich zmian w organizacji.

Jego ulubiona zasada kaizen brzmi – „Wybieraj proste rozwiązania, nie czekaj na te idealne”.

Ponadto...

Mąż i ojciec dwóch wulkanów energii: Janka i Franka. Wielki fan gier planszowych, dobrej książki i wędkarstwa muchowego. W wolnym czasie z uwagi na zamiłowanie do starych zamczysk, pałaców i ruin można go spotkać na Wyżynie Krakowsko – Częstochowskiej oraz zakamarkach Dolnego Śląska, gdzie z całą rodziną przeczesuje okolicę w poszukiwaniu kolejnego obiektu z cyklu „Historia w Praktyce” 😀

Napisz do Marcina: marcin.kamienski@abk.pl

« Wróć