fbpx

Pawel3

Paweł Kokorczak

Trener / Konsultant

Liczby, dane, fakty

Od 2015 roku Certyfikowany Black Belt. Praktyk Ciągłego Doskonalenia od 2010 roku. 

Ma na swoim koncie ponad 1200 godzin szkoleń i warsztatów przeprowadzonych m.in. dla kadr zarządzających. Pracował na stanowisku koordynatora World Class Manufacturing w ArcelorMittal Poland oraz Eksperta ds. Lean i Six Sigma w Woodward. Posiada liczne doświadczenia w obszarach produkcyjnych (w ponad 15 zakładach!) oraz zarządzaniu zmianą.

Jest pasjonatem Ciągłego Doskonalenia, ale także sceptykiem, i wyznawcą podejścia systemowego. Ukierunkowany na aspekt ludzki we wdrażaniu zmian. Podczas rozwiązywania problemów koncentruje się na osiąganiu wyników.

Lider Projektu IDEAlista, czyli, jak sam twierdzi, najlepszego systemu wdrażania usprawnień w Polsce.

 

Ponadto...

Paweł kiedyś grał w kosza, a teraz już tylko słucha rapu i fristajluje. Marzy o karierze muzycznej i obiecuje sobie, że kiedyś skomponuje własny utwór, ale na razie to tylko jedno z wielu marzeń na liście do realizacji.  

W wolnym czasie rusza z rodziną na łono natury, gdzie kontempluje i celebruje życie. Uwielbia poznawać nowe miejsca i smaki, inspirują go ludzie, także ci podejrzani na TED Talks. Jest również współzałożycielem Wawelskiej Kooperatywy Spożywczej. Ale Pawła i tak najlepiej poznać osobiście, bo nic tak nie zaraża optymizmem, jak jego energia i miłość do świata

Chcesz poznać jego sposób na szczęście? Napisz do Pawła:

pawel.kokorczak@abk.pl

« Wróć