Firmy i media

Biznes   |   Media


gates


Gates
| Legnica

Gates Polska Sp z o.o. jest częścią międzynarodowej korporacji Gates z siedzibą w Denver (USA), posiadającej ponad 100 zakładów w 30 państwach, zatrudniającej 14.000 pracowników na całym świecie.

Czytaj więcej


Harris Calorific
| Dzierżoniów

Harris Calorific International Sp. z o.o. jest częścią Harris Products Group. Harris Products Group jest światowym liderem w produkcji wyrobów stosowanych w procesie lutowania twardego i miękkiego, spawania, cięcia oraz dystrybucji gazów.

Czytaj więcej

Ronal

Ronal Group | Jelcz-Laskowice

Koncern RONAL powstał w 1969 roku i należy do światowych pionierów na rynku kół aluminiowych. Za stałym wzrostem kryje się współpraca z klientem, ciągłe innowacje i bezkompromisowa jakość.

Czytaj więcej

Wabco


WABCO
| Wrocław

WABCO jest wiodącym w skali globalnej dostawcą bezpiecznych i wydajnych technologii oraz systemów sterowania do pojazdów użytkowych.

Czytaj więcej

Macopharma


Macopharma
| Wrocław

Macopharma jest jednym z największych europejskich producentów zestawów pojemników do pobierania i preparatyki krwi, filtrów antyleukocytarnych, urządzeń medycznych wykorzystywanych w krwiodawstwie oraz kluczowym dostawcą płynów infuzyjnych dla lecznictwa zamkniętego.

Czytaj więcej

Scanfil

 scanfil-logo

Scanfil | Sieradz

Scanfil Poland w Sieradzu jest największą z 16 fabryk w fińskim koncernie Scanfil Oyj i zatrudnia 900 pracowników. Zakład produkcyjny oferuje pełen zakres usług w zakresie wytwarzania produktów dla różnych gałęzi przemysłu.

Czytaj więcej

Minitab

MiniTab


MiniTab

Minitab jest wiodącym dostawcą oprogramowania wspierającego projekty z obszarów Lean Six Sigma i doskonalenia jakości.

Czytaj więcej

GKN Driveline

GKN

GKN Driveline Polska | Oleśnica

GKN Driveline Polska jest częścią dywizji GKN Driveline, której siedziba główna znajduje się w Redditch - Wielka Brytania. Zatrudniamy prawie 26 tysięcy pracowników w 23 krajach i 46 lokalizacjach. Projektujemy, rozwijamy i badamy technologie przeniesienia napędu dla motoryzacji.

Czytaj więcej

Koromo

 koromo

Koromo. Japoński warsztat.

„Koromo – Japoński Warsztat” to symulacja warsztatu naprawy samochodów. Celem gry jest poznanie w praktyce zasad i narzędzi Lean, które prowadzą do podniesienia rentowności zakładu.

Czytaj więcej

Koromo

 

Grupa Velux

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce, a ich poziom obrotów wynosi ponad 1,5 mld zł. Zatrudniają w sumie ponad 3500 osób, w tym większość w czterech zakładach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa.

Czytaj więcej

Carlsberg

 Carlsberg

Carlsberg Polska

„Carlsberg Polska zajmuje wiodące miejsce w polskiej branży piwowarskiej, będąc jednym z trzech najbardziej znaczących graczy na rynku piwa w Polsce. Carlsberg Polska warzy piwa najwyższej jakości, odwołujące się do przyjemnych i radosnych stron dorosłego stylu życia.

Czytaj więcej

Firmy i media


SZEF Utrzymania Ruchu

SZEF Utrzymania Ruchu

Szef Utrzymania Ruchu

Szef Utrzymania Ruchu to czasopismo, które powstało z myślą o wsparciu w codziennej pracy zarówno menedżerów średniego, jak i wyższego szczebla działów utrzymania ruchu.

Czytaj więcej

Production Manager

 

Production Manager

 

Production Manager

Production Manager to pierwsze w Polsce czasopismo dedykowane kadrom zarządzającym produkcją oraz procesami okołoprodukcyjnymi.

Czytaj więcej


Jak możemy Ci pomóc?

Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty lub terminów najbliższych szkoleń - napisz do nas lub zadzwoń!

Kierownik Biura i Organizacji Szkoleń:

Dorota Leśniak
email: dorota.lesniak (at) abk.pl
Tel./fax: (71) 344 01 15
Tel. kom: 603 544 553

Kierownik Działu Obsługi Klienta:

Dorota Wróbel
email: dorota.wrobel (at) abk.pl
Tel. kom: 885 060 834