30.07.24
Relacja z 17. Konferencji
Lean | Six Sigma
Doświadczeni specjaliści Six Sigma i Lean w roli Prelegentów, warsztaty i wizyty benchmarkingowe na terenie topowych firm, wystawcy wspierający implementację rozwiązań związanych z optymalizacją procesów, kilkaset uczestników z różnych branż – tak wyglądała 17 Konferencja Lean | Six Sigma organizowana przez Akademię Białego Kruka 6 czerwca 2024 we Wrocławiu.
Uczestnicy mieli okazję do wysłuchania praktyków doskonalenia procesów, poznania case-study projektów doskonalących oraz wymiany doświadczeń związanych z rozwojem organizacji dzięki Six Sigma i Lean.
12.03.24
SMED – skracanie czasów przezbrojeń
Czym jest SMED? Gdzie się sprawdzi? Jakie są jego etapy i po co skracać przezbrojenia?
30.01.24 KamiL Torczewski
Ile trwa kariera Black Belta?
Ile trwa kariera Black Belta? Jak może się potoczyć? Poznaj naszą perspektywę na dalsze losy specjalistów Six Sigma.
23.01.24
Największe wyzwania branży produkcyjnej
Sektor produkcyjny odgrywa kluczową rolę w globalnej gospodarce. W dzisiejszym artykule krótko przybliżymy największe wyzwania branży produkcyjnej i spróbujemy odpowiedzieć na pytanie jak sobie z nimi radzić.
01.08.23
Certyfikat Six Sigma Green Belt – czy warto?
Kim jest Six Sigma Green Belt w organizacji? Jakie ma umiejętności i z czym wiąże się ta rola? Czy warto zdobyć certyfikat Six Sigma Green Belt? Jak zostać Six Sigma Green Beltem? Zebraliśmy odpowiedzi na te pytania i dzielimy się nimi w dzisiejszym artykule.
11.07.23 Wojciech Michalski
Kaizen Event: Wspieranie ciągłego doskonalenia i wzmacnianie wartości firmy
W dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się świecie biznesowym, organizacje starają się nieustannie poszukiwać sposobów na usprawnienie swoich procesów oraz bardziej efektywne reagowanie na potrzeby klienta. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest wydarzenie Kaizen Event. Zakorzenione w kulturze Toyoty wydarzenia Kaizen okazały się „autostradą” zmian i transformacji w wielu organizacjach.
05.07.23
Budowanie kultury ciągłego doskonalenia
Budowanie kultury ciągłego doskonalenia to świadome i systematyczne działania organizacji, rozwijające praktyki doskonalenia na wszystkich poziomach i obszarach jej działalności.
13.06.23
Macierz ryzyka – jak oszacować poziom ryzyka?
Macierz ryzyka to narzędzie, które pomaga identyfikować, analizować i oceniać różne rodzaje ryzyka związane z projektem, działalnością lub decyzją.
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Zapisz się na nasz newsletter
i bądź na bieżąco